Wydawnictwo Inspiracje zakończyło działalność.

 

Jeśli chcesz zamówić któryś z naszych tytułów prosimy o kontakt z Wydawnictwem i Hurtownią Rubikon Katarzyna Król w Krakowie http://www.ksiegarniarubikon.pl/s/kontakt/

 

Jeśli chciałbyś przejąć firmę i kontynuować misję Wydawnictwa Inspiracje zadzwoń pod nr 514 967 454

Zanim przeczytasz czym on jest zobacz jaka jest misja Wydawnictwa Inspiracje.

Zapewne słyszałeś/słyszałaś lub czytałeś/czytałaś czym jest coraz popularniejszy ostatnio

crowdfunding. Jest to sposób na finansowanie różnych przedsięwzięć poprzez pozyskanie drobnych datków od dużej ilości osób.

INSPIfunding jest jego pochodną. Jest on naszym autorskim pomysłem na finansowanie i rozwój WYDAWNICTWA INSPIRACJE, na którego stronie mamy właśnie przyjemność Cię gościć. Później okazało się, że są już firmy, które robią podobnie, niemniej jednak wpadliśmy na ten sam pomysł niezależnie od siebie :-)

INSPIfunding polega na tym, że sam, drogi Kliencie wybierasz cenę jaką chcesz zapłacić za wydaną przez nas książkę. Możesz zapłacić cenę standardową, lub inną (niższą lub wyższą) zgodnie z tym jak czujesz i jakie są Twoje potrzeby, a także jaki jest poziom Twojej hojności i oczywiście jakie są Twoje możliwości finansowe. Pamietaj jednak, że jesteś zawsze mile widziany na naszej stronie. Nawet gdy wybierasz cenę obniżoną lub gdy nie dokonujesz zakupu wcale.

Wybierając wyższe ceny pomagasz wypracowywać nam większy zysk, który jest środkiem pozwalającym WYDAWNICTWU INSPIRACJE funkcjonować, rozwijać się i tworzyć kolejne wartościowe książki.

Dołącz do grona naszych klientów. Bądź „INSPI”.